KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15286140
nr 1528 6140
Helge Notini
(1900-1966), Sverige
Pastell, Fiskebåtar. Signerad, daterad 1950. Bildmått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Helge Notini, svensk målare och tecknare född i Malmö 1900, död 1966.
Utrop:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:40:22
Helge Notini
Läs mer om Helge Notini